Jakie gogle

jesteś ciekaw co na ten temat uważają pozostali użytkownicy? Pisz tutaj
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

mam HJC AC-MX Killer, dokładnie taki:
Obrazek
idealnie pasuje kolorystycznie i stylistycznie :) a sam kask jest rewelacyjny, polecam :)
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

spoko kask taki lepszy i pasuje do gogli :) i ma chyba opcje doczepienia zwykłej szybki zamiast gogli?
teraz szukam czegoś innego niż HJC bo mam FG-15(w zamysłach pierwszoplanowych miałam katować SUZUKI):
Obrazek

a teraz biorę po uwagę ten:
Obrazek
nie znam firmy dlatego zaczęłam się zastanawiać, czy to przez konstrukcję kasku gogle nie pasują :-/
W tym tygodniu idę mierzyć SPY. Jak coś w końcu będzie na mnie pasowało to się pochwalę zakupem.

[center]Dziękuję Wam za cenne informacje :mrgreen:[/center]
Awatar użytkownika
raczek_
Posty: 2111
Rejestracja: 02 lis 2008, 13:16
Lokalizacja: Ostrów Wlkp. Wrocław
Kontakt:

ten biały bardzo ładny :P sam zwróciłem na niego kiedyś uwagę :) takie motywy można by rzec słowiańskie xD hehe
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

sistermoto nic nie wiem o tym, żeby można było tam szybkę podpiąć. nie widziałem żadnych zaczepów, etc. tylko pytanie po co ta szybka? gogle spełniają swoją funkcję rewelacyjnie :)

a dlaczego do tego białego nie miałyby pasować? konstrukcja podobna do HJC a u mnie pasuje idealnie.
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

oj no bo jak się mierzy wszystkie rodzaje gogli i żadne nie pasują to musi być winny :-P
dobra nie zamulam- działam ;-)
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

i co? kupiłaś? ;))))
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

jeszcze nie :-P mam dylemat co pierwsze czy kask czy gogle :shock: . Kask już na mnie czeka :mrgreen:
Awatar użytkownika
ceem
Posty: 216
Rejestracja: 02 kwie 2010, 13:45
Lokalizacja: Poznań

no to działaj szybciutko i czekamy na foty ;)
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3620
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Raczej gogle do kasku niż kask do gogli ;)
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
sistermoto
Posty: 183
Rejestracja: 08 lip 2010, 19:51
Lokalizacja: DPL/DW/ONA

no dobra posłucham doświadczonych (Bajros i Flaw), w takim razie kask w środę po wypłacie, bo teraz wszystko przepiłyśmy z Yadwigą tak się dobrałyśmy :mrgreen: tak więc ceem musisz poczekać do przyszłego tygodnia ze zdjęciem gogli, bo kask już w sumie widzisz jaki będzie
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Używa ktoś tych gogli?? (uvex f501)
Obrazek
Awatar użytkownika
Matviej
Posty: 212
Rejestracja: 26 lut 2009, 20:41
Lokalizacja: Łódź

Cześć !

takich akurat nie, ale podam tą informacje dla zainteresowanych, w szczególności tych, którzy jeżdżą w okularach.
Używam gogli Scotta w wersji OTG (czyli Over The Glasess) od jakiś 4 lat i muszę przyzanć, że naprawdę dają radę nawet w terenie. Zaczynają parować dopiero przy dłuższej walce z motocyklem. Fotka poniżej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bober
Posty: 495
Rejestracja: 02 wrz 2010, 19:21
Lokalizacja: DWR
Kontakt:

Dokładniej chodzi mi o gogle , które będą pasować do uvexa enduro. Uvexowe gogle pewnie tak, a co z goglami np. Scott Recoil 3L ? ktoś coś podpowie?

[ Dodano: 2012-04-22, 16:24 ]
A propos gogli i zrywek, wczoraj jeździłem pierwszy raz w nowych goglach i zrywkach, i 2 razy zrywka mi spadła przy prędkości powyżej 80km/h (na stojąco jazda) jak obróciłem głową w lewo, ten pasek do zrywania zrywki był za długi i wiatr podwiewał i zaraz ściągał całą zrywkę. Ale przy zakładaniu nowych zrywek skróciłem pasek z 10 cm do 1 cm i jest git ;-)
(może komuś się przyda ta informacja )
Kando
Awatar użytkownika
Flaw
Administrator
Posty: 3620
Rejestracja: 07 wrz 2008, 20:19
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Śmiga ktoś w hornecie ds z goglami?
Przymierzam się do zakupu gogli do tego kasku a słyszałem opinie, że tylko małe gogle można dopasować do tego garnka.

Jeśli chodzi o wymagania to gogle mają mieć ciemną szybkę, będą służyły do latania tylko w słoneczne dni ;)
h e d o n i z m
Awatar użytkownika
pancio
Posty: 2383
Rejestracja: 05 lut 2009, 10:13
Lokalizacja: Wroclaw
Kontakt:

Fla szukaj gogli Fox Honor Glory, a bedziesz zadowolony. Sa male wytrzymale i ciemna szybke tez dostaniesz.
A więc, z lewej nadjeżdża jakiś skuter. Z prawej też nic nie jedzie :)
ODPOWIEDZ